Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Předškolák
  3. Grafomotorické pracovní listy - Než začnu psát 2. díl

Grafomotorické pracovní listy - Než začnu psát 2. díl

Grafomotorické pracovní listy - rozepíší a uvolní ruku každému předškolákovi nebo prvňáčkovi. Předškolák jednoduše a zábavně obtahuje obrázky a grafic... celý popis
Nejsme plátci DPH
59 Kč
ks
Číslo produktu:NZP2
  • Kompletní specifikace
  • Grafomotorické pracovní listy - Než začnu psát 2. díl
    Grafomotorické pracovní listy - Než začnu psát 2. díl
    59 Kč
  • ks
Kompletní specifikace

Grafomotorické pracovní listy - rozepíší a uvolní ruku každému předškolákovi nebo prvňáčkovi. Předškolák jednoduše a zábavně obtahuje obrázky a grafické tvary, které jsou základem písmen a číslic. Předškolák procvičuje - grafomotorické dovednosti (uvolnění celé ruky - rameno, loket, zápěstí, první články prstů, správný úchop pera), dovednost oko-ruka (nepřetahuje), automatizuje tahy psacího písma a čísel, pozornost a pečlivost. 

Cvičebnice obsahuje rady a tipy jak u psaní správně sedět, správný úchop pera, výběr pera/tužky a co je třeba hlídat při psaní. Pracovní listy jsou ideální jak pro samostatnou domácí předškolní přípravu tak i pro mateřské školy, protože díky radám předejdete nevhodným návikům. Jedná se o sadu třech dílů - s každým dílem se zvyšuje náročnost. 

Dostatečně zvládnuté grafomotorické dovednosti umožňují školákovi čitelně a svižně psát tiskací i psací písmena a čísla. Cvičebnice je připravena tak, aby byla vhodná i pro děti, které se připravují na náročnější zápis do první třídy. 

Cvičebnice má formát A4, obsahuje 21 stránek. Je příjemná i pro leváky, protože kroužková vazba je nahoře. 

 

Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích
© Copyright 2022 chytry-skolak.cz. All Rights Reserved.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz